Orinoko „Kori“ Prima Nova

* 1. 7. 1999 + 19. 2. 2016

Jak jen shrnout těch 16,5 společně strávených let... Prožil jsi toho s námi hodně a stejně tak my s Tebou. Život ubíhal, blízcí odcházeli a Ty jsi tu byl pořád s námi, plnohodnotný člen naší smečky. Zamlada jsi býval pěkný komediant, napodobovat lidské zívání Ti šlo výborně. Přitom jsi po večerech se mnou vystudoval vysokou školu. Naprosto chápu, že jsi při hlasitém opakování látky vždycky usnul. V rolích žáka a učitele jsme se pravidelně střídali.

Pořád vidím ten úžas v očích ostatních majitelů psů, kteří poprvé viděli na cvičáku psa, který, když si postaví hlavu, nedá se koupit ani za plátek výběrové šunky. Byl jsi charakter. Někdy až moc, ty pouliční duely s o deset kilo těžšími psy Tě nikdy nepřestaly bavit. Ale donutil jsi nás aspoň všechny pravidelně chodit, občas i běhat po venku, a to bez ohledu na věk, momentální náladu i počasí. Po všechny ty roky jsi byl náš perfektní parťák a za to Ti patří velký dík!

Zuzana Staňkovská (roz. Viktorinová) s rodinou