9. Speciální výstava Shiba Klubu, Zbraslav u Brna

13. 09. 2015

Rozhodčí: Zdenka Jílková

Psi - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
KICHIRO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Lukáš Konečný, Lipová
VN2
ASHIO Harujion
* 16.3.2015
O: Hirohito del Monte de Haya
M: Chimoda Anvijo
CH: Štípa Michal
M: Štípa Michal

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, BOJ
AKI Z Mikulovského údolí
* 1.11.2014
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Šárka Tejnecká, Chrudim
V2
ON FIRE Incipita Vita
* 11.8.2014
O: Tintown´s Takechiyo
M: Genkou Go Shun´you Kensha
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V3
BENJI Go Samurai Yashiki
* 24.10.2014
O: Kando Go Shun´You Kensha
M: Nikki Go Shun´You Kensha
CH: Rebeka Tratnik
M: Haleš Libor

Psi - mezitřída:

V1, CAC
M´RIKU SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Miloš Solovský, Pňovice
V2, R.CAC
Explorer´s ICHIFUJI
* 23.3.2014
O: Kazakoshi No Beninishiki Go Yokohama Atsumi
M: Rollick´s Crystal Clear
CH: Hillerby Eriksson Birgit
M: Piekarczyk Malgorzata
V3
FINIST Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Veronika Zerzánová, Praha
V4
CASHIRO HATO Gold Warden
* 3.3.2014
O: Egi of Nagaregumo
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Václav Tušl, Dubné
VD
CASEY HARU Gold Warden
* 3.3.2014
O: Egi of Nagaregumo
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Jiří Majvald, Žamberk

Psi - třída otevřená:

V1, CAC
CAIGO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Hladílek Jaroslav
V2, R.CAC
JÚYÓ URI Z Helfštýnského panství
* 6.1.2013
O: Urayamashii z Helfštýnského panství
M: Kinsei del Monte de Haya
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Petr Gbelec, Kuřim
V3
AKARYU Incipita Vita
* 4.8.2013
O: Takechiyo Go Enshuu Hirosessou
M: Takarasamurai
CH: Pavlovská Sofie
M: Petr Kukuliš
V4
MEIJI Del Monte de Haya
* 29.7.2009
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Ajka Green Diamond
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Balhar Petr
V
NAITO AKA Czech Jakobín
* 20.2.2009
O: Ch. Ranchlake´s Aka Sachi
M: Chiko Czech Jakobín
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: MUDr. Stalmachová Andrea
VD
BENJIRO Z Olomouckého Kraje
* 19.2.2009
O: Abu Sandyshi
M: C´Aomi Saico Hvězda Hané
CH: Auffahrtová Eva
M: Šárka Jindrová, Praha
VD
COYKO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Pavlincová Marie
VD
ZERO Od Vlčího jezera
* 22.11.2010
O: Akashi Hibashira Ken´s
M: Togo od Vlčího jezera
CH: Nešněrová Dagmar
M: Nešněrová Dagmar

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOS
Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel
V2, R.CAC
KIOSHI Anvijo
* 31.8.2012
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Tomasz Reiter, PL
V3
SEATTLE SLEW Hannibal
* 11.10.2011
O: Harwey Sivash Legend
M: Mara-Shimas I´m Cool Without You
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V4
YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
V
BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Šubrtová-Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír

Psi - třída veteránů:

V1
F´AKIO SAICO Hvězda Hané
* 10.6.2006
O: Eico od Cidliny
M: Eichi Doubravecký vrch
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Jurica Martin
V2
CANDY PRINC Island Star
* 26.5.2002
O: Ch. Princ del Monte de Haya
M: Cookie Siwash Legend
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Smetana Miroslav

Psi - třída mimo konkurenci:

V
Handzimemesite CHIKAY-O MAMORU
* 23.8.2014
O: Hadzimemesite O-Raydon
M: Hadzimemesite Yukihayn
CH: Elena Zakamskaja (RUS)
M: Ing. Petrusová Hana


Feny - třída štěňat:

VN1, Nej. štěně
KIOKO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Libor Martínek, Křenek

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
AISHA KURO Okumawa
* 20.2.2015
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: P. Dark Angel of Buyeo Sabisung
CH: Šítal Lubomír
M: Alena Kristofovičová, Praha
VN2
VIA SALDO Anvijo
* 26.12.2014
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Kukuliš Petr
VN3
YURIKO MY MUFFIN Gold Warden
* 8.2.2015
O: Kurofukuhoushi Go Hokuto Inagawasou
M: Honey Go My Muffin Tintown S
CH: Balducci Rossano
M: Hrabcová Eva

Feny - třída mladých:

V1, CAJC
KIMIKO Z Helfštýnského panství
* 12.7.2014
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Sayuri Tajgeta
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Kubálková Anna
V2
SIERPÓWKA Hannibal
* 12.12.2014
O: Explorer´s Dairyu
M: Wataha Aka Czech Jakobín
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V3
RAIN OVER ME Incipita Vita
* 27.8.2014
O: Chizuma Incipita Vita
M: Nishiki del Monte de Haya
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V4
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V
BI Del Monte de Haya
* 17.7.2014
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Li-Lia Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ladislava Lipperová, Plzeň
V
CONNY Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Ing. Hasman Petr
V
EIKI Kamiwaza
* 1.10.2014
O: Misuzo No Ryuukoku Go Chichibu Misuzusou
M: Amai Kuro Kamiwaza
CH: Šubrtová-Opluštilová Edita
M: Šubrtová-Opluštilová Edita
V
ISAMU AIRI Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Sobotková Kamila
V
ASAYAKE AKA Czech Jakobín
* 7.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Xena Kuro Czech Jakobín
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Gbelec Petr
VD
ON THE TOP Incipita Vita
* 11.8.2014
O: Tintown´s Takechiyo
M: Genkou Go Shun´you Kensha
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
VD
AZUMA OZZY IMAGINE Mandava Kennel
* 8.10.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Kazuko Yoko Anvijo
CH: Černá Simona
M: Černá Simona

Feny - mezitřída:

V1, CAC
HINAGIKU Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V2, R.CAC
TOTOI TORI Z Zakatka Izi
* 14.6.2014
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Daphne z Zakatka Izi
CH: Izabela Przeczek (PL)
M: Michaela Martincová, H.Králové
V3
C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová, Pardubice

Feny - třída otevřená:

V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOB
KAZAKOSHI NO YURI Go Yokohama Atsumi
* 21.11.2011
O: Kuroshouryuu Go Iwate Suzuransou
M: Tsubaki No Kuroyuri Go Onariyamasou
CH: Nobuo Atsumi, JP
M: Ing. Petrusová Hana
V2, R.CAC
FUJITA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 3.8.2013
O: Noven´s Michie
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Lenka Kyselková, Praha
V3
P.DARK ANGEL Of Buyeo Sabisung
* 29.3.2013
O: Youtarou Go Yoshisou
M: Kurohime Go Daitasou
CH: Park Jae-Sunf
M: Šítal Lubomír
V4
SASANKA Hannibal
* 29.7.2013
O: Harwey Sivash Legend
M: Arwena Siwash Legend
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Kateřina Trávníčková, Brno
VD
AIBO KURO Japanaki
* 4.10.2009
O: Kuroi Ojisama Tajgeta
M: Cheila od Cidliny
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: MUDr. Stalmachová Andrea

Feny - třída šampionů:

V1, CAC
BANIRA Prima Nova
* 29.9.2008
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Ing. Týčová Lenka
V2, R.CAC
CHIMODA Anvijo
* 16.9.2010
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Fanako Anvijo
CH: Anovčin Josef
M: Michal Štípa
V3
INARI AKA RAN Island Star
* 5.8.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Hanah Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Entlerovi Zdenka a Oldřich

Feny - třída veteránů:

V1, Nej. veterán, BOV
CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M:Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr
V2
HIRAKA Del Monte de Haya
* 14.9.2006
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Charvát Pavel
V3
ANGELESS EJŠA Sky Paradise
* 1.9.2004
O: Uchikatsu del Monte de Haya
M: Ejša Biky
CH: Smetana Miroslav
M: Smetana Miroslav


Zvláštní ceny


QUITE GOOD TROPHY
RAIN OVER ME Incipita Vita
Majitel: Pavlovská Sofie

PRINC TROPHY
MEIJI Del Monte de Haya
Majitel: Balhar Petr

Děkujeme našim partnerům