19. Klubová výstava Shiba klubu, Mladá Boleslav

29. 03. 2015

V čísle 5/2015 časopisu Pes přítel člověka naleznete reportáž z naší klubové výstavy konané 29.3.2015 v Mladé Boleslavi. V reportáži jsou i fotografie vítězných psů.

Rozhodčí: Libuše Ubrová

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, Kl.vítěz mladých, BOJ
ENZO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 31.7.2013
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Helena Chramostová, Tetín
V2
ENSHU Shiba Victoria z Vinařické hory
* 31.7.2013
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Patrik a Hana Rajmonovi
V3
HABURI Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Ondřej Košek, Liberec

Psi - mezitřída:

V1, CAC
FINIST Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Veronika Zerzánová, Praha
V2, R.CAC
WASABI Del Monte de Haya
* 19.9.2013
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Harakiri Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lucie Harapesová, Praha 10
VD3
SHAGI Markarowi
* 18.7.2013
O: Va Ryuu Z Helfštýnského panství
M: Hanabuki Markarowi
CH: Marek Zawadzki (PL)
M: Hrabáková Romana

Psi - třída otevřená:

V1, CAC, Kl.vítěz, BOS
Jch. YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
V2, R.CAC
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Jan Hodač, Tuklaty
VD3
BANKEN Císařský dům
* 8.4.2013
O: Akio del Monte de Haya Victoria
M: Biby Lucy Zátoka snů
CH: Jindra Hradiská
M: Martin Henych, Hr.Králové

Psi - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel
V2, R.CAC
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír
V3
Ch. SUZUHARUGO Hayato-Kumi
* 9.3.2012
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Zulem Hayato Euphoriaxumi
CH: Majoral Rodila Monica
M: Ing. Hana Blatoňová

Psi - třída veteránů:

V1, Nej.veterán, BOV
Ich. EARL Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Srb Václav


Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
AZUMA OZZY IMAGINE Mandava Kennel
* 8.10.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Kazuko Yoko Anvijo
CH: Černá Simona
M: Černá Simona
VN2
ISAMU AIRI Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Sobotková Kamila
VN3
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
TOTOI TORI Z Zakatka Izi
* 14.6.2014
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Daphne z Zakatka Izi
CH: Izabela Przeczek (PL)
M: Michaela Martincová, H.Králové
VN2
CUKUSHI Del Monte de Haya
* 20.9.2014
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Lotos del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Tomáš Dryák, Praha 3
VN3
BI Del Monte de Haya
* 17.7.2014
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Li-Lia Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ladislava Lipperová, Plzeň

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, Kl.vítěz mladých
BENIKO Attana
* 30.1.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Miya Od Cidliny
CH: Věra Svobodová
M: Jaroslava Křížová, Pavlov
V2
C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová, Pardubice
V3
CONNY Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Ing. Hasman Petr
VD4
MIMI GO Nitsua
* 26.12.2013
O: Masamune Go Shinshuu Munehashisou
M: Akikomachihime Go Toyohashi
CH: Shuji Yoshida, JP
M: Ing. Petrusová Hana
VD
ETSUTERU Wakazashi Of Tianito
* 22.6.2014
O: Amatemu Mitama Incipita
M: Szibérai Cédrus Suzi
CH: Tibor Tóth, SK
M: Barbora Droscová, Praha 6
D
BIEKO Attana
* 30.1.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Miya Od Cidliny
CH: Věra Svobodová
M: Jan Vokurka, Praha 9

Feny - mezitřída:

V1, CAC
EBISUGAO Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A. Stalmachová
M: Štumbauerová Marie
V2, R.CAC
ZEN Del Monte de Haya
* 27.11.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Lotos del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Petrusová Hana
V3
INARI AKA RAN Island Star
* 5.8.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Hanah Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Entlerová Zdenka
V4
HINAGIKU Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová

Feny - třída otevřená:

V1, CAC, Kl.vítěz, BOB
XANTYPA Czech Jakobín
* 20.10.2012
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Ch. D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
V2, R.CAC
CIKAKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 21.9.2011
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Milan Klein, Předenice
VD3
BREE Od Toulovce
* 11.2.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Martina Supová, Opařany

Feny - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. AIMI del Monte de Haya Victoria
* 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel

Feny - třída veteránů:

V1
Ch. CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr
V2
Ich. HIRAKA Del Monte de Haya
* 14.9.2006
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Charvát Pavel

 

Děkujeme našim partnerům