Speciální výstava psů, Brno - Soběšice

25. 10. 2014

Rozhodčí: Blanka Gabriela Borowiec (PL)

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej. dorost
Ichifuji Explorer's
Maj: Malgorzata Piekarczyk

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, Vítěz spec. výstavy
Yoshiko Kuro Princ Czech Jakobín
Maj: Zdenka Entlerová
V2
M´Riku Saico Hvězda Hané
Maj: Miloš Solovský
V3
Akaryu Incipita Vita
Maj: Petr Kukuliš
V4
Yaken del Monte de Haya
Maj: Tomáš Petrus

Psi - mezitřída:

V1, CAC
Reyland
Maj: Sergiy Vedybida
V2, R.CAC
Júyó Uri z Helfštýnského panství
Maj: Petr Gbelec

Psi - třída otevřená:

V1
Aki Nikko Gold Warden
Maj: Jana Hendrychová
VD2
Džiko Japanaki
Maj: Mgr. Zdeněk Doskočil

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOB
Noven´s Michie
Maj: Ing. Pavel Charvát
V2, R.CAC
Suzuharugo Hayato-Kumi
Maj: Monica Majoral Rodila
V3
Dairyu Explorer's
Maj: Malgorzata Piekarczyk
V4
Bidanshi Kuro Kamiwaza
Maj: Lubomír Šítal

Psi - třída veteránů:

V1
Harwey Siwash Legend
Maj: Malgorzata Piekarczyk


Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
C´Hikako od Toulovce
Maj: Pavla Balcarová
VN2
Asayake del Monte de Haya
Maj: Miroslava Kohoutová
VN3
Nikki Go Samurai Yashiki
Maj: Věra Smolíková

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, Vítěz spec.výstavy Junior, BOJ
Hinagiku Prima Nova
Maj: Jan Čech
V2
Inari Aka Ran Island Star
Maj: Zdenka Entlerová
V3
Zen del Monte de Haya
Maj: Ing. Hana Petrusová
VD4
M´Iya Saico Hvězda Hané
Maj: Adam Bešina

Feny - mezitřída:

V1, CAC
Banira Shining Arrow
Maj: Miroslav Kavka
VD2
Seri San Go You Djenima
Maj: Svetlana Esina
VD3
P.Dark Angel of Buyeo Sabisung
Maj: Lubomír Šítal
VD4
Ichya Kuro z Helfštýnského panství
Maj: Alena Vymazalová

Feny - třída otevřená:

V1
Daini Shiba Victoria z Vinařické hory
Maj: Bc. Miroslava Schefzu, DiS.
VD2
Coyo Tara z Deštné hory
Maj: Miroslava Toužimská

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, Vítěz spec.výstavy
Agent Dana Scully Hannibal
Maj: Malgorzata Piekarczyk

Feny - třída veteránů:

V1, BOV
Hiraka del Monte de Haya
Maj: Ing. Pavel Charvát

Děkujeme našim partnerům