Evropská výstava psů, Brno

23. 10. 2014

Rozhodčí: Ing. Petrusová Hana

Psi - třída dorostu:

VN1, Evr.naděje
MAKES PEOPLE TALK ABOUT Lekkou
Maj: T.Kulachmetěva-W.v.d.Meer
VN2
Explorer´s ICHIFUJI
Maj: M.Piekarczyk, PL

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, Evropský vítěz junior
M´RIKU SAICO Hvězda Hané
Maj: M.Solovský, ČR
V2
HOURI NO TOKIHIKO Go Sapporo Kagasou
Maj: W.v.d.Meer, NL
V3
DZIEN HAKONE IDZU
Maj: K.Orlova, RU
V4
CHARMING SOUL Incipita Vita
Maj: S.Pavlovská, ČR

Psi - mezitřída:

V1, CAC
G-KATSURO Ai Shiba
Maj: K.Anfimova, LV
V2, R.CAC
JÚYÓ URI z Helfštýnského panství
Maj: P.Gbelec, ČR
V3
KAGETORA Go Ryuukyuu Uruma
Maj: S.Exposito, E
V4
OKAMI Demishstar
Maj: E.Saveljev, RU

Psi - třída otevřená:

V1, CAC, R.CACIB
SUZUHARU GO Hayato-Kumi
Maj: M.Majoral, E
V2, R.CAC
CHIZUMA Incipita Vita
Maj: S.Pavlovská, ČR
V3
MIYUCHIYO L´Ombra della Luna
Maj: G.Perditto, IT
V4
Handzimemesite HARI
Maj: M.Perminova, RU

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, CACIB, Evr.vítěz
KANDO Go Shun´You Kensha
Maj: R.Tratnik, HR
V2, R.CAC
GINDAISHI Go Ginza Kawakita
Maj: Z.Demiševa, RU
V3
SAYTI RENTY DZEMBI
Maj: S.Triškina, RU
V4
Handzimemesite URUSEY YATSURA
Maj: T.Kulachmetěva - A.Kurenkova, RU

Psi - třída veteránů:

V1, Evr. vítěz veterán, BOV, BOS
ASO NO RYUUOU Go Takayuusou
Maj: S.Pavlovská, ČR
V2
BANZAI del Monte de Haya
Maj: B.Lízal, ČR


Feny - třída štěňat:

VN1, Evr.naděje
NIKKI Go Samurai Yashiki
Maj: Věra Smolíková, ČR

Feny - třída dorostu:

VN1, Evr.naděje
AKIAKANE GO Mara-Shimas
Maj: W.v.d.Meer, NL
VN2
MAKE IT REAL NOT FANTASY Lekkou
Maj: T.Kulachmetěva – A.Kurenkova, RU

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, Evr. vítěz junior, BOJ
DESTINY OF GOD Incipita Vita
Maj: S.Pavlovská, ČR
V2
DAICHI ISAMI Merculov
Maj: G.Zozzaro, IT
V3
Handzimemesite ZHIN CHOO
Maj: P.Vojevodina, RU
V4
Lyurua Dyuring KI YOKATO
Maj: O. Važenina, RU

Feny - mezitřída:

V1, CAC
DAIKICHI Kamiwaza
Maj: R.Balducci, IT
V2, R.CAC
Vormund KATE WINSLET
Maj: F.Dhondt-Brisson, B
VD3
Lyurua Dyuring TAERI ISHIMI
Maj: I.Romanceva, RU
VD4
SERI SAN Go You Djenima
Maj: S.Esina, RU

Feny - třída otevřená:

V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
CHOUFUME Go Shirakayasou
Maj: W.v.d.Meer, NL
V2, R.CAC
AGENT DANA SCULLY Hannibal
Maj: M.Piekarczyk, PL
V3
Handzimemesite HADIA
Maj: M.Perminova, RU
V4
KUMINOSAKURA Go Shun´You Kensha
Maj: F.Matečný, SK

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, R.CACIB
Handzimemesite ZIGANE DZHUN
Maj: P. Vojevodina, RU
V2, R.CAC
Demishstar GOYEUKO-KIYE
Maj: O.Keleševa, RU
V3
Copperdots BEIKOKU RIKO
Maj: W.v.d.Meer, NL
V4
JADE Saskatchewan trail´s
Maj: F.Dhondt-Brisson, B

Feny - třída veteránů:

V1, Evr. vítěz veterán
AIKO AMAI z Olšové
Maj: B.Lízal, ČR

Děkujeme našim partnerům