19. klubová výstava Shiba klubu, Řásná

14. 09. 2014

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková

Psi - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
CASEY HARU Gold Warden
* 3.3.2014
O: Egi of Nagaregumo
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Jiří Majvald, Žamberk
VN2
Explorer´s ICHIFUJI
* 23.3.2014
O: Kazakoshi No Beninishiki Go Yokohama Atsumi
M: Rollick´s Crystal Clear
CH: Hillerby Eriksson Birgit
M: Piekarczyk Malgorzata

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, BOJ
M´RIKU SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Miloš Solovský, Pňovice
V2
EKIRA Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A. Stalmachová
M: Eva Homindová Römerová
V3
YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
V4
AKARYU Incipita Vita
* 4.8.2013
O: Takechiyo Go Enshuu Hirosessou
M: Takarasamurai
CH: Sofie Pavlovská
M: Petr Kukuliš, Vláky
VD
FINIST Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Veronika Zerzánová, Praha

Psi - mezitřída:

V1, CAC
BANKEN Císařský dům
* 8.4.2013
O: Akio del Monte de Haya Victoria
M: Biby Lucy Zátoka snů
CH: Jindra Hradiská
M: Martin Henych, H.Králové
V2, R.CAC
DŽIKO Japanaki
* 15.10.2012
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A.Stalmachová
M: Mgr. Zdeněk Doskočil, Bechyně
V3
JÚYÓ URI Z Helfštýnského panství
* 6.1.2013
O: Urayamashii z Helfštýnského panství
M: Kinsei del Monte de Haya
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Petr Gbelec, Kuřim

Psi - třída otevřená:

V1, CAC,
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Jan Hodač, Tuklaty
V2, R.CAC
SEATE SLEW Hannibal
* 11.10.2011
O: Harwey Sivash Legend
M: Mara-Shimas I´m Cool Without You
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V3
AKI NIKKO Gold Warden
* 15.12.2011
O: Kioto Dyas
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Hendrychová Jana
V4
CIMME RONN Z Deštné hory
* 20.5.2010
O: Coyco Koro Hnědá Tvrz
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Martin Vronský, SK

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, Nej.pes, BOS
Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel
V2, R.CAC
BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír
V3
Explorer´s DAIRYU
* 3.11.2011
O: Raigen Go Iiyama Hakuryuusou
M: Explorer´s Zikka No Membokuto Naru
CH: Hillerby Eriksson Birgit
M: Piekarczyk Malgorzata
V4
MONTARO Z Volenského dvora
* 26.8.2008
O: Banzai del Monte de Haya
M: Lee Sensei od Cidliny
CH: Halešová Jarmila
M: Stachovec Kamil

Psi - třída veteránů:

V1
HARWEY Siwash Legend
* 13.6.2003
O: Mara-Shimas Kuni Nishiki
M: Fuji Siwash Legend
CH: Kristína Slavíková
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V2
CANDY PRINC Island Star
* 26.5.2002
O: Princ del Monte de Haya
M: Cookie Siwash Legend
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Smetana Miroslav
V3
EARL Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Srb Václav
V4
F´AKIO SAICO Hvězda Hané
* 10.6.2006
O: Eico od Cidliny
M: Eichi Doubravecký vrch
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Ing. Jurica Martin

Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová
VN2
CONNY Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Ing. Hasman Petr
VN3
GOKIBURI HIMA Matagiinu Pi
* 17.5.2014
O: Aratorn Siwash Legend Hannibal
M: Misaki Hnědá Tvrz
CH: Lilianna Rozmyslowicz, Pl
M: Piekarczyk Malgorzata

Feny - třída mladých:

V1, CAJC
M´IYA SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Adam Bešina, Orlová
V2
EBISUGAO Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A. Stalmachová
M: Štumbauerová Marie
V3
HINAGIKU Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V4
INARI AKA RAN Island Star
* 5.8.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Hanah Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Entlerová Zdenka
VD
ECLIPSE OF HEART Incipita Vita
* 5.9.2013
O: Bulion Gold Incipita Vita
M: Handzimemesite Genki des
CH: Sofie Pavlovská
M: Piekarczyk Malgorzata
VD
FATIMA Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Süsser Stanislav

Feny - mezitřída:

V1, CAC
P.DARK ANGEL Of Buyeo Sabisung
* 29.3.2013
O: Youtarou Go Yoshisou
M: Kurohime Go Daitasou
CH: Park Jae-Sunf
M: Šítal Lubomír
V2, R.CAC
DOREEN Z Kněžic
* 8.1.2013
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Joko od Cidliny
CH: Vítek Jiří
M: Vítek Jiří
V3
EDIN GOROA Z Deštné hory
* 26.4.2013
O: NADAKI AKA Hnědá Tvrz
M: IZUKI Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Süsser Stanislav
V4
DAINI Shiba Victoria z Vinařické hory
* 8.10.2012
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Bc. Miroslava Schefzu
V
DAIKI Z Kněžic
* 8.1.2013
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Joko od Cidliny
CH: Vítek Jiří
M: Martina Usnulová, Vyškov

Feny - třída otevřená:

V1, CAC, Nej.fena
AIKYOHIME Nyoko Jam
* 31.12.2011
O: Egi of Nagaregumo
M: Jamamba del Monte de Haya
CH: Monika Vaníčková
M: Plaček Jiří
V2, R.CAC
BÓSÓ Shiba Victoria z Vinařické hory
* 4.7.2011
O: Abu Sandyshi
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Zoubek Václav
VD3
TOMIKO Z Helfštýnského panství
* 19.11.2008
O: Ich. Rippa-Na Tobimasu
M: Cho-Shi Brikasta
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Tomáš Seifert

Feny - třída šampionů:

V1, CAC
JAMAMBA Del Monte de Haya
* 16.6.2008
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Vaníčková Monika
V2, R.CAC
AGENT DANA SCULLY Hannibal
* 24.9.2007
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Mara-Shimas I´m Cool Without You
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Piekarczyk Malgorzata, PL

Feny - třída veteránů:

V1, BOV, BOB
GEISHA Siwash Legend
* 22.8.2002
O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Hagurosow
M: Beverly Jashica
CH: Kristina Slavíková
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V2
Ch. CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr
V3
ANGELESS EJŠA Sky Paradise
* 1.9.2004
O: Uchikatsu del Monte de Haya
M: Ejša Biky
CH: Smetana Miroslav
M: Smetana Miroslav

ZVLÁŠTNÍ SOUTĚŽE:

Putovní pohár QUITE GOOD TROPHY pro nejlepší fenu dne
Věnovala: ch.st. Del Monte de Haya
Vítěz: GEISHA Siwash Legend
Majitel: Malgorzata Piekarczyk, PL
Hodnotila: Ing. Hana Petrusová
hodnocení je nezávislé na hodnocení rozhodčího

 

Putovní pohár PRINC TROPHY pro nejlepšího psa dne
Věnovala: ch.st. Island Star
Vítěz: Ch. MONTARO z Volenského dvora
Majitel: Kamil Stachovec
Hodnotila: Zdenka Entlerová
hodnocení je nezávislé na hodnocení rozhodčího

 

Cena pro nejsympatičtější shibu setkání
MISS SHIBA
Věnovala: Mgr. Radmila Platková
Vítěz: YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
Majitel: Zdenka Entlerová
Vybrali účastníci setkání

Děkujeme našim partnerům