18. Klubová výstava Shiba klubu, Mladá Boleslav

06. 04. 2014

rozhodčí: Libuše Ubrová

Psi - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
KAGA Del Monte de Haya
* 3.11.2013
O: -
M: -
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Petrusová Hana

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
VN2
AKARYU Incipita Vita
* 4.8.2013
O: Takechiyo Go Enshuu Hirosessou
M: Takarasamurai
CH: Sofie Pavlovská
M: Jana Kukulišová
VN3
EKIRA Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A. Stalmachová
M: Eva Homindová Römerová
VN4
BAIRIN Bezdrevská perla
* 2.10.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: I´RIHI SAICO Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Natálie Faltusová
VN
INISHIE NO HACHI Go Bangaichisou
* 18.8.2013
O: Aoi No Beniryuu Go Bingo Kashimasou
M: Inishie No Sumika Go Bangaichisou
CH: Masaki Suzuki Takasakishi (JP)
M: Stanislav Finda Praha
VN
SHAGI Markarowi
* 18.7.2013
O: Va Ryuu Z Helfštýnského panství
M: Hanabuki Markarowi
CH: Marek Zawadzki (PL)
M: Hrabáková Romana

Psi - třída mladých:

VD1
RIKIKURO Z Volenského dvora
* 15.11.2012
O: Yusei Go Shun´You Kensha
M: Lee Sensei od Cidliny
CH: Halešová Jarmila
M: Alena Valešová, Jaroměř
VD2
BANKEN Císařský dům
* 8.4.2013
O: Akio del Monte de Haya Victoria
M: Biby Lucy Zátoka snů
CH: Jindra Hradiská
M: Martin Henych
VD3
JÚYÓ URI Z Helfštýnského panství
* 6.1.2013
O: Urayamashii z Helfštýnského panství
M: Kinsei del Monte de Haya
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Petr Gbelec

Psi - mezitřída:

V1
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Jan Hodač, Tuklaty

Psi - třída otevřená:

V1, CAC
AKIRA Od Toulovce
* 28.5.2012
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pražáková Jana

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, Kl.vítěz, BOB
Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel
V2, R.CAC
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír
V3
Ch. HIROHITO Del Monte de Haya
* 14.9.2006
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Petra Malachtová

Psi - třída veteránů:

V1, Nej.veterán
Ich. UCHIKATSU Del Monte de Haya
* 4.9.1999
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Vormund Christmas Carol of Pendley
CH: Ing. Petrusová Hana
M: MUDr. Syslová Eva


Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
ZEN Del Monte de Haya
* 27.11.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Lotos del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Petrusová Hana
VN2
FATIMA Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Süsser Stanislav

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
INARI AKA RAN Island Star
* 5.8.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Hanah Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Ing. Entler Oldřich
VN2
M´IYA SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Adam Bešina

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, KV mladých
DENKA Děti severu II
* 28.1.2013
O: Hirohito del Monte de Haya
M: Saya od Vlčího jezera
CH: Petra Lahodová
M: Marcela Staňková
V2
EDIN GOROA Z Deštné hory
* 26.4.2013
O: NADAKI AKA Hnědá Tvrz
M: IZUKI Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Süsser Stanislav
V3
BETTY Od Toulovce
* 11.2.2013
O: Ich. Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Lenka Daňková
VD4
DAIIČI Děti severu II
* 28.1.2013
O: Hirohito del Monte de Haya
M: Saya od Vlčího jezera
CH: Petra Lahodová
M: Petra Smolková

Feny - mezitřída:

V1, CAC
L´AIMI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Štumbauerová Marie
V2, R.CAC
DAISHA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 8.10.2012
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel
V3
DAIKI KIN Japanaki
* 15.10.2012
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: MUDr. Pavla Kolková
V4
DOREEN Z Kněžic
* 8.1.2013
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Joko od Cidliny
CH: Vítek Jiří
M: Vítek Jiří

Feny - třída otevřená:

V1, CAC
BIANN Ashiba Camoro
* 16.10.2011
O: Mara-Shimas Ichi Kana Yuushi
M: Ai Go Tousousakurasou
CH: MUDr. Syslová Eva
M: Halbrštátová-Svobodová Jana
V2, R.CAC
CIKAKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 21.9.2011
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Milan Klein, Předenice
V3
KAZUKO YOKO Anvijo
* 31.8.2012
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Černá Simona

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, Kl.vítěz
Ch. DARLING Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Ch. Uchikatsu del Monte de Haya
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Halbrštátová-Svobodová Jana

Feny - třída veteránů:

V1, BOV
DAWAHOYA Siwash Legend
* 22.12.1999
O: Miryoku del Monte
M: Beverly Jashica
CH: Kristina Slavíková
M: Petra Špatná
V2
Ch. CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr

 

Děkujeme našim partnerům