8. speciální výstava Shiba klubu, Řásná

15. 09. 2013

rozhodčí: Ing. Leoš Jančík

Psi - třída mladých: 

V1, CAJC, Vít.spec.výst.mladých
Nidhog´s ZENSHIN-ZOSEKI
* 13.9.2012
O: Egi of Nagaregumo
M: Nidhog's Innmai-Itayji
CH: Jette Jorgensen
M: Ing. Blatoňová Hana
V2
DŽIKO Japanaki
* 15.10.2012
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. A. Stalmachová
M: Mgr. Zdeněk Doskočil, Bechyně
V3
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Jan Hodač, Tuklaty
VD4
OJISAMA AKA Hnědá Tvrz
* 28.8.2012
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz
CH: Říčař Petr
M: Jiří Málek, Petrovice
VD
RIKIKURO Z Volenského dvora
* 15.11.2012
O: Yusei Go Shun´You Kensha
M: Lee Sensei od Cidliny
CH: Halešová Jarmila
M: Alena Valešová, Jaroměř
VD
L´ARCHI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: Yusei Go Shun´You Kensha
M: Ch. Aisha Z Olomouckého Kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Katarina Ferjenčíková, SK

Psi - mezitřída:

V1, CAC
Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novens Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel
V2, R.CAC
AKI NIKKO Gold Warden
* 15.12.2011
O: Ich. Kioto Dyas
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Hendrychová Jana

Psi - třída otevřená:

V1, CAC, BOB, Vít.spec.výst.
GOSHINKI Hayato-Kumi
* 6.4.2011
O: Sayuki del Biagio
M: Shikon No Tama
CH: Monica Majoral Rodila
M: Ing. Blatoňová Hana
V2
CIMME RONN Z Deštné hory
* 20.5.2010
O: Ch. Coyco Koro Hnědá Tvrz
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Martin Vronský, SK
V3
COYKO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Pavlincová Marie
VD4
HAKIM PRINC Island Star
* 13.4.2008
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich. Bijin Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Schmidtová Jindřiška

Psi - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. KIOTO Dyas
* 18.10.2007
O: Nobu Av Enerhaugen
M: Chiisato Av Enerhaugen
CH: Grabalowski Andrzej (PL)
M: Anovčin Josef
V2, R.CAC
Ich. EARL Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Srb Václav
V3
Ch. CAIGO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Hladílek Jaroslav
V4
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Lubomír Šítal, Velešín
V
Ch. BIUKIM Prima Nova
* 29.9.2008
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Kubešová Jaroslava
V
Ich. F´AKIO SAICO Hvězda Hané
* 10.6.2006
O: Ich. Eico od Cidliny
M: Ch. Eichi Doubravecký vrch
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Jurica Martin

Psi - třída veteránů:

V1
Ich. UCHIKATSU Del Monte de Haya
* 4.9.1999
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Vormund Christmas Carol of Pendley
CH: Ing. Petrusová Hana
M: MUDr. Syslová Eva
V2
CANDY PRINC Island Star
* 26.5.2002
O: Ch. Princ del Monte de Haya
M: Cookie Siwash Legend
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Smetana Miroslav

Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
P.DARK ANGEL of Buyeo Sabisung
* 29.3.2013
O: Youtarou Go Yoshisou
M: Kurohime Go Daitasou
CH: Park Jae.Sung
M: Lubomír Šítal, Velešín
VN2
BI-SORA GO Asulan
* 21.5.2013
O: Coyko Coro Prima Nova
M: Aries Sayuri z Helfštýnského panství
CH: Marie Pavlincová
M: Milena Doubková, Znojmo

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
DOREEN Z Kněžic
* 8.1.2013
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Joko od Cidliny
CH: Jiří Vítek, Jihlava
M: Jiří Vítek, Jihlava
VN2
DAIKI Z Kněžic
* 8.1.2013
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Joko od Cidliny
CH: Jiří Vítek, Jihlava
M: Martina Usnulová, Vyškov
VN3
BETTY Od Toulovce
* 11.2.2013
O: Ich. Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Lenka Daňková, Šlapanice

Feny - třída mladých:

V1, BOJ, Vít.spec.výst.mladých
XENA KURO Czech Jakobín
* 20.12.2012
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Ch. D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
V2
RAIKOU LEE Z Volenského dvora
* 15.11.2012
O: Yusei Go Shun´You Kensha
M: Lee Sensei od Cidliny
CH: Halešová Jarmila
M: Halešová Jarmila
V3
DIXIE Japanaki
* 15.10.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: Luboš Vozáb, Teplice
V4
KAZUKO YOKO Anvijo
* 31.8.2012
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Simona Černá, Jesenice
V
DAINI Shiba Victoria z Vinařické hory
* 8.10.2012
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Bc. Miroslava Schefzu
V
DAISHA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 8.10.2012
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel
VD
AZUMI KUROHIME Asulan
* 11.6.2012
O: Ich. Urayamashii z Helfštýnského panství
M: Aries Sayuri z Helfštýnského panství
CH: Pavlincová Marie
M: Pavlincová Marie
VD
ICHIYA KURO Z Helfštýnského panství
* 8.11.2012
O: Ich. Urayamashii z Helfštýnského panství
M: Harakiri del Monte de Haya
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Alena Vymazalová, Brno

Feny - mezitřída:

V1, CAC, Vít.spec.výst
AIKYOHIME Nyoko Jam
* 31.12.2011
O: Egi of Nagaregumo
M: Jamamba del Monte de Haya
CH: Monika Vaníčková
M: Plaček Jiří
V2, R.CAC
L´AIMI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Ch. Aisha Z Olomouckého Kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Štumbauerová Marie

Feny - třída otevřená:

V1, CAC
TOMIKO Z Helfštýnského panství
* 19.11.2008
O: Ich. Rippa-Na Tobimasu
M: Cho-Shi Brikasta
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Tomáš Seifert
V2
HASHIWA Anvijo
* 10.9.2010
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Jozef
M: Romana Musilová
VD3
A'HOSHIHIME Nihonken Praha
* 13.8.2010
O: Tarou Go Shinakisou
M: Amatohime Go Yamatogawa
CH: Stanislav Finda Praha
M: Stanislav Finda Praha
VD4
BÓSÓ Shiba Victoria z Vinařické hory
* 4.7.2011
O: Abu Sandyshi
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Zoubek Václav
D
I´BARA SAICO Hvězda Hané
* 27.3.2009
O: Ich. Eico od Cidliny
M: Ich. Tanami Prima Nova
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Kateřina Petraturová, Holešov

Feny - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. JAMAMBA Del Monte de Haya
* 16.6.2008
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Vaníčková Monika
V2, R.CAC
Ch. BANIRA Prima Nova
* 29.9.2008
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Ing. Týčová Lenka

Feny - třída veteránů:

V1, BOV, Nej.veterán
Ch. ANGELESS EJŠA Sky Paradise
* 1.9.2004
O: Ch. Uchikatsu del Monte de Haya
M: Ejša Biky
CH: Smetana Miroslav
M: Smetana Miroslav
V2
Ch. CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr

 

Děkujeme našim partnerům