17. Klubová výstava Shiba Klubu, Mladá Boleslav

23. 03. 2013

rozhodčí: Libuše Ubrová

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Svobodová Jana
M: Jan Hodač, Tuklaty
VN2
OJISAMA AKA Hnědá Tvrz
* 28.8.2012
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz
CH: Říčař Petr
M: Jiří Málek, Petrovice


Psi - třída mladých:

V
AKAKO Attana
* 30.11.2011
O: A´iki Saico Hvězda Hané
M: Miya Od Cidliny
CH: Věra Svobodová
M: Jan Suk, Praha


Psi - mezitřída:

V1, CAC, Klub.vítěz, BOB
Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novens Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel


Psi - třída otevřená:

V1, CAC
NADAKI AKA Hnědá Tvrz
* 19.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz
CH: Říčař Petr
M: Michaela Čápová, H.Králové


Psi - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Lubomír Šítal, Velešín
V2, R.CAC
Ch. EARL Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Václav Srb
V3
Ch. CAIGO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling of Czech´s country
CH: Svobodová Jana
M: Hladílek Jaroslav
V4
Ch. AKIO del Monte de Haya Victoria
* 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Miroslav Kaplan, Vinařice


Psi - třída veteránů:

V1
Ich. EICO Od Cidliny
*24.9.2001
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Keiko Prima Nova
CH: Pavla Balajková
M: Ing. Stejskalová Alena
V2
Ch. UCHIKATSU Del Monte de Haya
* 4.9.1999
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Vormund Christmas Carol of Pendley
CH: Ing. Petrusová Hana
M: MUDr. Syslová Eva


Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
DAISHA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 8.10.2012
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel


Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
KAZUKO YOKO Anvijo
* 31.8.2012
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Simona Černá, Jesenice


Feny - třída mladých:

V1, CAJC, KV mladých
L´AIMI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Ch. Aisha Z Olomouckého Kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Štumbauerová Marie
V2
QUMO-LEE Z Volenského dvora
* 12.4.2012
O: Coyco Koro Hnědá tvrz
M: Lee Sensei od Cidliny
CH: Halešová Jarmila
M: Halešová Jarmila
VD3
CORI Japanaki
* 3.11.2011
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: Danuta Berková, Tyra
VD4
AIMI Senshi Shinzo
* 22.6.2012
O: Eico od Cidliny
M: H´anami Saico Hvězda Hané
CH: Lesniaková Simona
M: Anna Vanclová, Praha


Feny - mezitřída:

VD1
CIKAKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 21.9.2011
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Milan Klein, Předenice


Feny - třída šampionů:

V1, CAC, Klub.vítěz
Ch. AIMI del Monte de Haya Victoria
* 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel


Feny - třída veteránů:

V1, Nej.veterán, BOV
Ch. Tanasea´s AMERICAN PRIDE
* 9.11.2001
O: Suzuwaka Go Takahirosow
M: Tenkuu No Yuuai Go Yokohama
CH: D. Meador (USA)
M: Ing. Petrusová Hana

Děkujeme našim partnerům