Oblastní výstava psů všech plemen a Klubová výstava SIK (CAC)

17. 06. 2017

Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík 
Výsledky poskytla: Zdenka Entlerová 

Psi - třída dorostu:

VN1, Nejlepší dorost
DAR CHINGIZA Laurels Brunch
* 8.11.2016
O: Copperdot´s Fuku No Kami No Handzimemesite
M: Hotsumi Hoshi
CH: Anastasya Avdeeva (RUS)
M: Halbrštátová Svobodová Jana

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, Nejlepší mladý pes
ITOSHI Kamiwaza
* 30.6.2016
O: Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizimotosou
M: Eiki Kamiwaza
CH: Šubrtová Edita
M: Čech Jan
V2
CHIBI Kamiwaza
* 18.5.2016
O: Converse Benjiro for Hakone Idzu
M: Amai Kuro Kamiwaza
CH: Šubrtová Edita
M: Havlík Libor

Psi - mezitřída:

V1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOS
Go-Shay del Monte de Haya
* 6.8.2015
O: Aoi No Gassanryuu Go Hasebesou
M: Mimi Go Nutsua JP
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Ryšavá Zora
V2, res. CAC
Il Bravo Bracco Kayto Ren
* 6.1.2016
O: Suzutenryuu Go Bingo Kamishimasou
M: Kaori No Youmi Go Shun'You Kensha
CH: Labzina Larisa (RUS)
M: Engler Valérie
V3
CHACO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 24.6.2015
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Lenka Dědičová
V4
Runner Star DAICHI TADAO
* 8.3.2016
O: Kaishinryuu Go Kishuu Koborisou
M: Runner Star Fifine
CH: S.A. Kuzuvova (RUS)
M: Petrusovi Hana a Tomáš

Psi - třída otevřená:

V1
Kichiro Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová Svobodová Jana
M: Lačňáková Petra

Psi - třída šampionů:

V1, CAC
Converse BENJIRO FOR HAKONE IDZU
* 3.6.2014
O: Demishstar Densettsu
M: Lyurua Dyuring Yutori Hino
CH: Vera Kononova (RUS)
M: Ing. Blatoňová Hana
neposouzen
M'Riku Saico Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Aisha z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Solovský Miloš

Psi - třída veteránů:

V1, nejlepší veterán pes, BOV
Banzai del Monte de Haya
* 16.8.2003
O: Shingen Go Chousei Sou
M: Umaku of Shakkosow
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lízalová Andrea

Feny - třída štěňat:

VN1, Nejlepší štěně
Kawaii Kamiwaza
* 24.12.2016
O: Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou
M: Eiki Kamiwaza
CH: Šubrtová Edita
M: Halbrštátová Svobodová Jana
VN2
Daichi Ai Reiko Gold Warden
* 11.1.2017
O: Yoshiko Kuro Princ Czech Jakobín
M: Yuriko Gold Warden My Muffin
CH: Hrabcová Eva
M: Hrabcová Eva
neposouzena
Akina Aka Aiken Shiba
* 28.1.2017
O: Yoshiko Kuro Princ Czech Jakobín
M: Betty od Toulovce
CH: Daňková Lenka
M: Pešáková Ivana

Feny - třída dorostu:

N1
MANAMI Prima Nova
* 12.10.2016
O: Mara-Shimas Hasha Go
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová Svobodová Jana
M: Halbrštátová Svobodová Jana
N2
EWELYN Ze Zlatého Lankastru
* 9.10.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: Daiji Shiba Victoria z Vinařické hory
CH: Miloš Šupka
M: Emílie Horáková

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, Nejlepší mladá fena, BOJ, BOB
Omamori del Monte de Haya
* 2.5.2016
O: Mara-Shimas Hasha Go
M: Kazakoshi No Yuri Yokohama Atsumi
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Petrusovi Hana a Tomáš
V2
Fezz Bullit Star
* 14.9.2016
O: Hadzimemesite Chikay-o Mamoru
M: Maru del Monte de Haya
CH: Petrus Tomáš
M: Ing. Petrusová Hana
V3
Chou Zooey Kuro Czech Jakobín
* 12.9.2016
O: Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou
M: Xantypa Kiro Czech Jakobín
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Bambušek Ondřej
V4
Persy
* 29.8.2016
O: Youta go Kanagawa Shirai
M: Daigo
CH: R. V. Kozlov
M: Pavlovská Sofie
VD
Nikkó del Monte de Haya
* 21.4.2016
O: Mara-Shimas Hasha Go
M: Zen del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Urban Marek
VD
Talisa Incipita Vita
* 14.9.2016
O: Morningstar Katsumi the Kat Master
M: Style-Dress Miahara
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
VD
Temptation of Bliss Incipita Vita
* 14.9.2016
O: Morningstar Katsumi the Kat Master
M: Style-Dress Miahara
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie

Feny - mezitřída:

VD1
JUST MY STYLE Incipita Vita
* 17.1.2016
O: Shou Nadezdi Cho Kuro
M: Blackberry Incipita Vita
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
VD2
C'Aimi Senshi Shinzou
* 3.7.2015
O: Suzuharugo Hayato-Kumi
M: H'ANAMI SAICO Hvězda Hané
CH: Lesniaková Simona
M: Lesniaková Simona

Feny - třída otevřená:

VD1
Hadzimemesite Ginza Runner Star
* 5.7.2013
O: Katai a Surprise in Every Box
M: Copperdots Yukiguni-no Takara
CH: Zakamskaya E. V. (RUS)
M: Pavlovska Sofie
D
Jokonda's Smile Incipita Vita
* 17.1.2016
O: Shou Nadezhdy Cho Kuro
M: Blackberry Incipita Vita
CH: Pavlovska Sofie
M: Pavlovska Sofie
neposouzena
Daini del Monte de Haya
* 2.1.2015
O: Aoi No Gassanryuu Go Hasebesou
M: Harakiri del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Košerová Pavlína

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, Nejlepší dospělá fena
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová Svobodová Jana
M: Jan Čech
V2
Bishiko Aka Czech Jakobín
* 9.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Beniwakako Hayato-Kumi
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana

Feny - třída veteránů:

V1, Nejlepší veterán fena
Hannah Ran Island star
* 13.4.2008
O: Banzai del Monte de Haya
M: Bijin Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřích
M: Entlerová Zdenka
V2
Darling of Czech's country
* 1.8.2016
O: Uchikatsu del Monte de Haya
M: Aiko of Czech's country
CH: Hyková Jarmila
M: Halbrštátová Svobodová Jana

Děkujeme našim partnerům