Klubová výstava shib, Náměšť na Hané

27. 09. 2020

Místo konání: Zámek Náměšť na Hané

Rozhodčí: Olga Dolejšová

 

Shiba

Psi třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost
Doshi z Volenského dvora *13. 1. 2020
(Benji-Go Samurai Yashiki – Qumu-Lee z Volenského dvora)
Chovatel: Halešová Jarmila
Majitel: Mikulová Renáta

Psi třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý pes, BOJ, BOB
Umito Prima Nova *26.10. 2019
(Dorian ze Zlatého Lankastru - Kawaii Kamiwaza)
Chovatel: Svobodová Jana H
Majitel: Freundová Klára

V2
Kushiro No Hyougen Go Kushiro Nunomesou *4. 10. 2019
(Benioumaru Go Fukuyama Hijiri - Kushiro No Kousai Go Kushiro Nunomesou)
Chovatel: Hisamori Nunome
Majitel: Przeczek Izabela

V3
P´Bikutomoshinai Go de L´Empire Des Samourais *2. 12. 2019
(Kurokage Go Enshuuu Nagafujisou – J´Goma No Himeko de L´Empire Des Samourais)
Chovatel: Brodart Sarah
Majitel: Gabriela Zemancová

V4
Fudzisan Ouki Kitakze *16. 11. 2019
(Kaga No Zen Go Sapporo Kagasou – Fudzisan Darumasou)
Chovatel: Jůlija Tarhanova
Majitel: Edita Šubrtová

VD
Chriss ze Zlatého Lankastru *6. 6. 2019
(Kenzo z Helfšt. panství – Daiji Shiba Victoria z Vinařické hory)
Chovatel: Miloš Šupka
Majitel: Šárka Zoufalá

Psi mezitřída

V1, CAC, Nejlepší dospělý pes
Takashi Kimiko Yakey Saniro *1. 3. 2019
(Akai Hana Akihiro Masashi Tosa – Takashi Kimiko Prada Hitomi)
Chovatel: Myshlyakova Svetlana
Majitel: Gabriela Zemancová

Psi třída vítězů

VD1
Tenka Go Kuban Okugawasow, JP *2 .9. 2016
(Hama No Fukuryuu Go Tosa Keikenan – Mao Go Kuban Okugawasow JP)
Chovatel: Yasuki Okugawa
Majitel MUDr. Eva Syslová

Psi třída čestná

V1
Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou *15. 12. 2013
(Koukimaru Go Sanuki Mizumotosou – Misora Go Sanuki Mizumotosou)
Chovatel: Fumitaka Mizumoto Takamatsushi
Majitel: Edita Šubrtová

V2
Dar Chigiza Laurels Brunch *8. 11. 2016
(Copperdots Fuku No Kami No Hadzimemasite – Hotsumi Hoshi)
Chovatel: A. A. Avdeeva
Majitel: Jana Svobodová H.

Feny třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně
Wakimi Prima Nova *30. 4. 2020
(Akai Hana I´Black Diamond – Kawaii Kamiwaza)
Chovatel: Jana Svobodová H.
Majitel: Švitelová Anna

VN2
Tamago Go Toraniwa *7. 5. 2020
(Nishi No Oushou Go Kazeshimasou – Bikohana Z Zakatka Izi)
Chovatel: Magdalena Sikora
Majitel: Angelika Grutz, Magdalena Sikora

Feny třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost
Suteki Kamiwaza *5. 2. 2020
(Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou – Megumi Kamiwaza)
Chovatel: Edita Šubrtová
Majitel: Lucie Kučerová

VN2
Nya Bullit Star *20. 2. 2020
(Ozirka Wakimi – Grand Lain Janny Incipita Vita)
Chovatel: Tomáš Petrus
Majitel: Markéta Müllerová

Feny třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladá fena, BOS
Takara Kuro Prima Nova *7. 9. 2019
(Akai Hana I´Black Diamond – Runner Star Rumi)
Chovatel + Majitel: Jana Svobodová H.

V2
Kumiko Yoshi Yamata Black Diamond *19. 11. 2019
(Ya-Hatiko Ot Polyanskikh – Lyurua Dyuring Nao Rippana Musume)
Chovatel: Rusova Svetlana
Majitel: Gabriela Zemancová

V3 Tanami Kuro Prima Nova *7. 9. 2019
(Akai Hana I´Black Diamond – Manami Prima Nova) 
Chovatel + Majitel: Jana Svobodová H.

V4
Fortuna z Nového dvora *29. 10. 2019
(Noven´s Michie – Beniko Attana)
Chovatel: Jaroslava Křížová
Majitel: Ing. Vlasta Kaprálová

V
Fuji Dorbrumia *30. 5. 2019
(Akaryu Incipita Vita – Dory Japanaki)
Chovatel: Peter Dedík
Majitel: Patrik Procházka

V
Runner Star Lina Guresufuru *6. 8. 2019
(Shouryuu Go Tosa Genrokusou – Runner Star Rumi)
Chovatel: Kuzuvova S. A.
Majitel: MUDr. Eva Syslová

V
Youko Go Nippon Sakurasou *4. 10. 2019
(Asahi No Kenta Go Sanuki Mizumotosou – Aoi No Koharu Go Bingo)
Chovatel: Eitaro Murayama
Majitel: Izabela Przeczek

VD
Umare Aka Czech Jakobín *25. 9. 2019
(Converse Benjiro for Hakone Idzu – Beniwakako Hayato – Kumi)
Chovatel: Ing. Hana Blatoňová
Majitel: Naděžda Surková

VD
Uzuki Prima Nova *26. 10. 2019
(Dorian ze Zkatého Lankastru – Kawaii Kamiwaza)
Chovatel: Jana Svobodová H.
Majitel: Iva Brooks

VD
Zoloto Partii Sumire Fumiko *15. 10. 2019
(Kaga no Yuuta Go Sapporo Kagasou – Jin No Gomahime Go Hidden Cacare)
Chovatel: Smirmova Elena
Majitel: Tereza Dvouletá

Feny mezitřída

V1, CAC, Nejlepší dospělá fena
Naimitsu Kamiwaza *20. 10. 2018
(Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou – Amai Kuro Kamiwaza)
Chovatel: Edita Šubrtová
Majitel: Jakub Přikryl

Feny třída otevřená

V1, CAC
Debbie od Svatého Rochuse *12. 9. 2018
(Aki z Mikulovského údolí – Aisha od Svatého Rochuse)
Chovatel + Majitel: Bc. Miroslava Tužinská

V2, R. CAC
Charitka Bullit Star *27. 11. 2016
(Mara-Shimas Hasha Go – Li-Lie del Monte de Haya)
Chovatel: Tomáš Petrus
Majitel: Ing. Antonín Ottmar

V3
Faith ze Tlatého Lankastru *12. 12. 2017
(Kenzo z Helfšt. panství – Akira Bezdrevská perla)
Chovatel: Miloš Šupka
Majitel: Dita Spurná

Feny třída vítězů

V1, CAC
Kawai Kamiwaza *24. 12. 2016
(Koumi No Homaremaru Go Sanoki MizumotoSou – Eiki Kamiwaza)
Chovatel Edita Šubrtová
Majitel: Jana Svobodová H.

V2 R. CAC
Dar Chingiza Paradise Pleasure *1. 10. 2017
(Shitonuba Akio Yukio - Snezhnyl Angel Akane)
Chovatel: A. A. Avdeeva
Majitel: Jan Čech

Feny třída veteránů

V1, BOV
Coyo Tara z Deštné hory *20. 5. 2010
(Coyco Koro Hnědá tvrz – Izuki Hnědá tvrz)
Chovatel: Stanislav Süsser
Majitel: Bc. Miroslava Tužinská

V2
Amai Kuru Kamiwaza *30. 5. 2010
(Fallscreek´s Akira – Pikaichi Roal)
Chovatel + Majitel: Edita Šubrtová

Feny třída čestná

V1
Manami Prima Nova *12. 10. 2016
(Mara-Shimas Hasha Go – Biann Ashiba Camoro)
Chovatel + Majitel: Jana Svobodová H

 

Zajímá vás něco dalšího?Napište nám

*
*

Děkujeme našim partnerům