Nejčastější otázky členů Shiba klubu

Jak získat přístup do uzavřené sekce?

Je to poměrně snadné. Na této adrese se registrujte. Poté kontaktujte našeho správce webu e-mailem (info@czechyan.cz) s žádostí o povolení přístupu. Uveďte prosím správci do e-mailu své jméno, aby mohl ověřit, že jste řádným členem Shiba klubu ČR, z.s.

Správce vám povolí přístup a odpoví na zaslanou zprávu. Poté už se stačí jen přihlásit a vše, co člen potřebuje, najde na stránce po přihlášení:

• Klubové interní zprávy
  • Krycí list a další dokumenty ke stažení
  • Odkaz na elektronická vydání klubových zpravodajů
  • Odkaz na katalog chovných psů

Kde najdu krycí list?

Pro zobrazení krycího listu a přihlášky vrhu je třeba se přihlásit do svého účtu zde na webu. Pokud účet nemáte, můžete si přečíst, jak jej získat. Pomocí odkazu "Přihlásit se" v pravém horním rohu stránky se vyplněním e-mailu a hesla, které jste použili při registraci svého účtu, přihlásíte.

Na stránce po přihlášení najdete vše, co každý člen klubu občas potřebuje, a to včetně krycího listu a přihlášky vrhu jako souboru ke stažení.

Jak se dostanu do online katalogu chovných psů?

Pro zobrazení online katalogu chovných psů vrhu je třeba se přihlásit do svého účtu zde na webu. Pokud účet nemáte, můžete si přečíst, jak jej získat. Pomocí odkazu "Přihlásit se" v pravém horním rohu stránky se vyplněním e-mailu a hesla, které jste použili při registraci svého účtu, přihlásíte.

Na stránce po přihlášení najdete vše, co každý člen klubu občas potřebuje, a to včetně odkazu na katalog chovných psů, kde můžete pohodlně chovné psy filtrovat dle výšky, barvy srsti nebo pomocí vyhledávání.

Nemůžete něco najít? Zeptejte se přímo správce

Správce webu

Jan Čech