25. Klubová výstava Shiba klubu, Mladá Boleslav, 1.4.2017

Rozhodčí: Miroslav Václavík
Výsledky poskytla: Zdenka Entlerová

Psi - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
DAR CHINGIZA Laurels Brunch
* 8.11.2016
O: Copperdot´s Fuku No Kami No Handzimemesite
M: Horsumi Hoshi
CH: A. Avdeeva (RUS)
M: Halbrštátová-Svobodová Jana

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
DORIAN ze Zlatého Lankastru
* 18.7.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: Akira Bezdrevská perla
CH: Miloš Šupka
M: Hála Vladislav, Hálová Alena
VN2
TENKA GO Kuban Okugawasow JP
* 2.9.2016
O: Hama No Fukuryuu Go Tosa Keikenan
M: Mao Go Kuban Okugawasow JP
CH: Okugava Yasuki (JP)
M: MUDr. Syslová Eva

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, KVM, BOJ
AKEBONO RIKI Nadaki Aka
* 5.6.2016
O: X-Ray Kuro Czech Jakobín
M: Totoi Tori z Zakatka Izi
CH: Bc. Michaela Martincová
M: Karel Mareš, Praha 5
V2
NOZOMI Del Monte de Haya
* 21.4.2016
O: Mara-Shimas Hasha Go
M: Zen del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Alena Kubečková, Jablonec n.N.
V3
POWER OF LOVE Incipita Vita
* 6.6.2016
O: Chizuma Incipita Vita
M: Zuma Icipita Vita
CH: Pavlovská Sofie
M: Tóth Tibor
V4
CHIBI Kamiwaza
* 18.5.2016
O: Converse Benjiro for Hakone Idzu
M: Amai Kuro Kamiwaza
CH: Šubrtová Edita
M: Havlík Libor
VD
Runner Star DAICHI TADAO
* 8.3.2016
O: Kaishinryuu Go Kishuu Koborisou
M: Runner Star Fifine
CH: S.A. Kuzuvova (RUS)
M: Ing. Petrusová Hana
VD
ITOSHI Kamiwaza
* 30.6.2016
O: Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizimotosou
M: Eiki Kamiwaza
CH: Šubrtová Edita
M: Čech Jan
D
FUYUKI Bezdrevská perla
* 8.2.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: I´Rihi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Leona Kranyšová, Praha 4
neposouzen
HIROCHI ICHIRO Japanaki
* 12.3.2016
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: Kateřina Chloubová, Slaný

Psi - mezitřída:

V1, CAC, KV, BOS
BEISHI Z Mikulovského údolí
* 16.10.2015
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Ing. Hana Civínová, Košťany
VD2
FIRE STONE Incipita Vita
* 24.11.2015
O: Chizuma Incipita Vita
M: Skazochny Elf Iroke
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
neposouzen
CHACO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 24.6.2015
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Lenka Dědičová, Tučapy

Psi - třída otevřená:

V1, CAC
Mara-Shimas HASHA GO
* 10.4.2014
O: Mara-Shimas Kei Mikata
M: Sachizakura Go Aomori Kanahashisou
CH: Wilma van der Meer (NL)
M: Ing. Petrusová Hana
V2, R.CAC
ENZO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 31.7.2013
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Helena Chramostová, Tetín
VD3
AKIO Attana
* 30.11.2011
O: A´iki Saico Hvězda Hané
M: Miya Od Cidliny
CH: Věra Svobodová
M: D. a M. Šulcovy, Praha 5
VD4
WASABI Del Monte de Haya
* 19.9.2013
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Harakiri Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lucie Harapesová, Praha 10
D
CASHIRO HATO Gold Warden
* 3.3.2014
O: Egi of Nagaregumo
M: Chikara Suki Island Star
CH: Hrabcová Eva
M: Václav Tušl, Dubné

Psi - třída šampionů:

V1
Converse BENJIRO FOR HAKONE IDZU
* 3.6.2014
O: Demishstar Densettsu
M: Lyurua Dyuring Yutori Hino
CH: V. Kononova (RUS)
M: Ing. Blatoňová Hana
VD2
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír

Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
MANAMI Prima Nova
* 12.10.2016
O: Mara-Shimas Hasha Go
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Halbrštátová-Svobodová Jana
VN2
EIKO MIYA Od Toulovce
* 9.10.2016
O: Yoshiko Kuro Princ Czech Jakobín
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Sobotková Kamila

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
FEZZ Bullit Star
* 14.9.2016
O: Handzimemesite Chikai-O Mamoru
M: Maru del Monte de Haya
CH: Tomáš Petrus
M: Ing. Petrusová Hana
VN2
DAARIA Ze Zlatého Lankastru
* 18.7.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: Akira Bezdrevská perla
CH: Miloš Šupka
M: Roman Bluďovský, Plzeň
VN3
KANA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 13.9.2016
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. R. Listopad a Ing. P. Černá, Most
VN4
EWELYN Ze Zlatého Lankastru
* 9.10.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: Daiji Shiba Victoria z Vinařické hory
CH: Miloš Šupka
M: Emílie Horáková, Smiřice

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, KVM
FUMIKO Bezdrevská perla
* 8.2.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: I´Rihi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Vlastimil Firman, Nejdek
V2
NOTHERN LIGHT Incipita Vita
* 4.4.2016
O: Morningstar Katsumi The Cat Master
M: Handzimemesite Sumiko
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V3
HARU AKA Japanaki
* 12.3.2016
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: Jana Hedarová, Dolní Rychnov
VD4
RYZHAYA Molniya Fibi
* 17.2.2016
O: Fusavasiy Ayte Amarok
M: Lyurua Dyuring Yumika Vatakshi O Aishte
CH: Z.V. Mishenko, (RUS)
M: Pavlovská Sofie
VD
GRANDA Fuku
* 19.2.2016
O: Ozirka Wakimi
M: Dzembi Yunami
CH: S.F. Surov (RUS)
M: Pavlovská Sofie
VD
MIKO Key
* 20.6.2016
O: Handzimemesite Zhetto Endzin
M: Zoloto Aliaski Vile-De-Granda
CH: P. Spasovska (RUS)
M: Pavlovská Sofie
VD
MOMOKO GO Sakura Kensha
* 9.5.2016
O: Muromitsumaru Go Hokuto Hanatsukisou
M: Morningstar Wakashiho Made Kali
CH: Audrey Bonnigal (FR)
M: Kristina Slavíková, Sadská
D
JOKONDA´S SMILE Incipita Vita
* 17.1.2016
O: Shou Nadezdi Cho Kuro
M: Blackberry Incipita Vita
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
neposouzena
AMAYA Gold Tribona
* 5.3.2016
O: Converse Benjiro for Hakone Idzu
M: Hinagiku Prima Nova
CH: Čech Jan
M: Kateřina Vítová, Maršov
neposouzena
GOSPOZHA Udacha
* 19.2.2016
O: Ozirka Wakimi
M: Dzembi Yunami
CH: S.F. Surov (RUS)
M: Pavlovská Sofie
neposouzena
JUST MY STYLE Incipita Vita
* 17.1.2016
O: Shou Nadezdi Cho Kuro
M: Blackberry Incipita Vita
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie

Feny - mezitřída:

V1, CAC
LULU Wakizashi of Tianito
* 11.10.2015
O: Amatemu Mitama Incipita
M: Chibihime Wakizashi of Tianito
CH: Tóth Tibor (SK)
M: Tóth Tibor (SK)
V2, R.CAC
ISHIKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 5.7.2015
O: Noven´s Michie
M: Daisha Shiba Victoria z Vinařické hory
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Jaromír Pivec, V.Přílepy
VD3
C´KUMIKO AKA Czech Jakobín
* 23.9.2015
O: Suzuharugo Hayato-Kumi
M: Lucky Dragon´s Pocahontas
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Bc. Jana Podškubková, Ostrava
D
ICHIGÓ Del Monte de Haya
* 22.10.2015
O: Mara-Shimas Enrai
M: Nishiki del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Edita Richterová, Tlustovousy


Feny - třída otevřená:

V1, CAC
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V2, R.CAC
ASUKA Z Mikulovského údolí
* 1.11.2014
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Tereza Marková, Kam. Újezd
V3
DAIKI AKA Czech Jakobín
* 24.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Mgr. Petr Pavlík, H. Jelení
VD4
TORO DIAVOLO Akao Iuri
* 30.7.2015
O: Handzimemesite Ebisaburou
M: Tsunomi
CH: A.Z. Kozlenko (RUS)
M: Pavlovská Sofie
VD
EDIN GOROA Z Deštné hory
* 26.4.2013
O: NADAKI AKA Hnědá Tvrz
M: IZUKI Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Süsser Stanislav
D
ALFA ROMEO Incipita Vita
* 26.8.2015
O: Charming Soul Incipita Vita
M: Katana
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
D
BARA Del Monte de Haya
* 17.7.2014
O: Aoi No Gassanryuu Go Hasebesou
M: Li-Lia Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Michal Choma, Písek

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, KV, BOB
EBISUGAO Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: Štumbauerová Marie
V2, R.CAC
Ch. XANTYPA Czech Jakobín
* 20.10.2012
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Ch. D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
V3
HINAGIKU Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V4
Ch. C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová, Pardubice

Feny - třída veteránů:

V1, BOV
Ch. PIKAICHI Roal
* 31.10.2007
O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta
CH: Tomasz Plaza (PL)
M: Šubrtová Edita

Děkujeme našim partnerům