24. klubová výstava Shiba klubu, Řásná u Telče

Rozhodčí: Hana Blatoňová

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
KAITO REN II Bravo Bracco
* 6.1.2016
O: Suzutenryuu Go Bingo Kamishimasou
M: Kaori Go Shun´You Kensha
CH: Larisa Labzina, RU
M: Valerie Engel, Praha 6
VN2
FUYUKI Bezdrevská perla
* 8.2.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: I´Rihi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Leona Kranyšová, Praha 4
VN3
BAŠÓ IMAGINE Mandava Kennel
* 31.1.2016
O: X-Ray Kuro Czech Jakobín
M: Kazuko Yoko Anvijo
CH: Černá Simona
M: Lískovcová Vladimíra, Č.Budějovice
VN4
I‘ BLACK DIAMOND Akai Hana
* 6.12.2015
O: Shouryuu Go Tosa Genrokusou
M: Akai Hana Akira
CH: Elena Tolmacheva, RU
M: Bartošová Lena, Lázně Bohdaneč

Psi - třída mladých:

V1, CAJC, Nej.mladý pes
ARAKAIN Od Svatého Rochuse
* 27.5.2015
O: Júyó Uri z Helfštýnského panství
M: Coyo Tara z Deštné hory
CH: Bc. Tužinská Miroslava
M: Jana Bartoňová, Židlochovice
V2
EBI Bezdrevská perla
* 29.8.2015
O: Akaryu Incipita Vita
M: L´Aimi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: MUDr. Marek Klumpar, Znojmo
V3
GO-SHAY Del Monte de Haya
* 6.8.2015
O: Aoi No Gassanryuu Go Hasebesou
M: Mimi Go Nitsua JP
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Zora Ryšavá, Brno
VD4
BUSHI Nyoko Jam
* 22.8.2015
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Jamamba del Monte de Haya
CH: Vaníčková Monika
M: Alona Lyubymenko, Č.Budějovice

Psi - mezitřída:

V1, CAC
OOKAMI Atsushi
* 7.3.2015
O: Izan No Fukumitsu Go Takamoto Kensha
M: Zula Incipitvitnov
CH: Naděžda Rubtsova, RU
M: Věra Smolíková, Sedlnice

Psi - třída otevřená:

V1, CAC, Nej.dosp.pes, BOS
KOUMI NO HOMARENARU Go Sanuki Mizumotosou
* 15.12.2013
O: Koukimaru Go Sanuki Mizumotosou
M: Misora Go Sanuki Mizumotosou
CH: Fumitaka Mizumoto, JAP
M:Šubrtová Edita

V2, R.CAC
DAI AKA Czech Jakobín
* 24.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Zuzana Pechrová, Praha 9
V3
HITCH Shiba Victoria z Vinařické hory
* 10.9.2014
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Štěpánková Aneta, Klánovice
V4
EKIRA Japanaki
* 12.8.2013
O: Naito Aka Czech Jakobín
M: Aibo Kuro Japanaki
CH: MUDr. Stalmachová Andrea
M: MUDr. Stalmachová Andrea
V
Ch. CAIGO CORO Prima Nova
* 30.4.2009
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ch. Darling Of Czech's Country
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Hladílek Jaroslav
V
L´ARCHI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Katarina Cipaková, SK
VD
AKARYU Incipita Vita
* 4.8.2013
O: Takechiyo Go Enshuu Hirosessou
M: Takarasamurai
CH: Pavlovská Sofie
M: Petr Kukuliš

Psi - třída šampionů:

V1, CAC
Ch. M´RIKU SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Miloš Solovský, Pňovice
V2, R.CAC
Ch. YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
V3
Ch. Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth, S
M: Ing. Charvát Pavel

Psi - třída veteránů:

V1, BOV
Ich. BANZAI Del Monte de Haya
* 16.8.2003
O: Ch. Shingen Go Chousei Sou
M: Ich. Umaku of Shakkosow
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lízalová Andrea, Brno
V2
Ich. F´AKIO SAICO Hvězda Hané
* 10.6.2006
O: Eico od Cidliny
M: Eichi Doubravecký vrch
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Jurica Martin
V3
Ich. EARL Of Czech's Country
* 1.8.2006
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Srb Václav

Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
MICHIO Go Samurai Yashiki
* 4.5.2016
O: Ryuu No Hanawazurai Go Shun´You Kensha
M: Gyohime Go Shun´You Kensha
CH: Rebeka Tratnik, HR
M: Věra Smolíková, Sedlnice
VN2
HOSHIKO KURO Bezdrevská perla
* 10.4.2016
O: Yoshiko Kuro Princ Czech Jakobín
M: Ebisugao Japanaki
CH: Štumbauerová Marie
M: Nela Rymešová, Brno
VN3
AI YUMI Vasilyev Ostrov
* 16.4.2016
O: Tsukasa Go You Djenima
M: Handzimemesite Omacha
CH: Vasilieva Irina
M: Bartošová Lena

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
JOAKIMI Shiba Victoria z Vinařické hory
* 12.1.2016
O: Noven´s Michie
M: Daisha Shiba Victoria z Vinařické hory
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Veronika Moravová, Chrudim
VN2
AMAYA Gold Tribona
* 5.3.2016
O: Converse Benjiro for Hakone Idzu
M: Hinagiku Prima Nova
CH: Čech Jan
M: Kateřina Vítová, Maršov
VN3
FUMIKO Bezdrevská perla
* 8.2.2016
O: Kenzo z Helfštýnského panství
M: I´Rihi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Vlastimil Firma, Nejdek

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, Nej.mladá fena, BOJ, BOB
Charming Soul BERNISSIA
* 13.9.2015
O: Handzimemesite Yugake
M: Ioko Naomi
CH: E.P.Seškova, RU
M: Ing. Petrusová Hana

V2
EISEI AKA Czech Jakobín
* 2.7.2015
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Xena Kuro Czech Jakobín
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Mgr. Katarina Golonková, SR
V3
C´CHALLENGE YOUR FAT Incipita Vita
* 6.9.2015
O: Charming Soul Incipita Vita
M: Nikkei del Monte de Haya
CH: Pavlovská Sofie
M:Pavlovská Sofie
V4
VADDY Suteny Inu
* 23.10.2015
O: Akashi Incipita Vita
M: Bersi
CH: M.Osipova, RU
M: Ing. Petrusová Hana
V
A HOT WASABI Incipita Vita
* 26.8.2015
O: Charming Soul Incipita Vita
M: Katana
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V
ACAPELLA Incipita Vita
* 26.8.2015
O: Charming Soul Incipita Vita
M: Katana
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V
AISHA Od Svatého Rochuse
* 27.5.2015
O: Júyó Uri z Helfštýnského panství
M: Coyo Tara z Deštné hory
CH: Bc. Tužinská Miroslava
M: Bc. Tužinská Miroslava
V
BAKEMONO Nyoko Jam
* 22.8.2015
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Jamamba del Monte de Haya
CH: Vaníčková Monika
M: Vaníčková Monika
V
BIYOKO Z Mikulovského údolí
* 16.10.2015
O: Benjiro Děti severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Bc. Šíchová Petra, Nová Role
V
HOTARU Mak Linvel
* 21.9.2015
O: Sunojo´s High Tide
M: Mak Linvel Emiko
CH: G+A Stečenko, RU
M: Ing. Petrusová Hana
V
KIOKO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Libor Martínek, Křenek
V
X´CHICA BOMB Incipita Vita
* 15.8.2015
O: Chizuma Incipita Vita
M: Kenshi
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie
V
YOU ARE MY SOUL Incipita Vita
* 20.8.2015
O: Chizuma Incipita Vita
M: Genkou Go Shun´you Kensha
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie

Feny - mezitřída:

V1, CAC
AISHA KURO Okumawa
* 20.2.2015
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: P. Dark Angel of Buyeo Sabisung
CH: Šítal Lubomír
M: Alena Kristofovičová, Praha
V2, R.CAC
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V3
VIA SALDO Anvijo
* 26.12.2014
O: Kiyoto Dyas
M: Mage Aka Czech Jakobín
CH: Anovčin Josef
M: Kukuliš Petr
V4
WORLD UP Incipita Vita
* 5.6.2015
O: Chizuma Incipita Vita
M: Zuma Icipita Vita
CH: Pavlovská Sofie
M: Pavlovská Sofie

Feny - třída otevřená:

V1, CAC
KIMIKO Z Helfštýnského panství
* 12.7.2014
O: YUSEI GO Shun´You Kensha
M: Sayuri Tajgeta
CH: Mgr. Hošťálková Radmila
M: Kubálková Anna
V2, R.CAC
BI Del Monte de Haya
* 17.7.2014
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Li-Lia Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ladislava Lipperová, Plzeň
V3
FUJITA Shiba Victoria z Vinařické hory
* 3.8.2013
O: Noven´s Michie
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Lenka Kyselková, Praha
V4
BÓSÓ Shiba Victoria z Vinařické hory
* 4.7.2011
O: Abu Sandyshi
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Zoubek Václav

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, Nej.dosp.fena
NIKI Go Samurai Yashiki
* 3.5.2014
O: Kando Go Shun´You Kensha
M: Gyohime Go Shun´ You Kensha
CH: Rebeka Tratnik, HR
M: Věra Smolíková, Sedlnice
V2, R.CAC
Ch. C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová, Pardubice
V3
L´AIMI SAICO Hvězda Hané
* 14.4.2012
O: YUSEI GO Shun´Myou Kensha
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Štumbauerová Marie

Feny - třída veteránů:

V1
Ch. JAMAMBA Del Monte de Haya
* 16.6.2008
O: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Vaníčková Monika
V2
Ich. HIRAKA Del Monte de Haya
* 14.9.2006
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Charvát Pavel

Děkujeme našim partnerům