Mezinárodní výstava psů, Litoměřice

29. 05. 2016

Rozhodčí: Vácsi - Balogh Zsuszanna (HU)

Psi - třída dorostu:

VN1
BEISHI Z Mikulovského údolí
* 16.10.2015
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Civínová Kristina

Psi - mezitřída:

V1, CAC
BENJIRO FOR HAKONE IDZU Conver´s
* 3.6.2014
O: Demishstar Densttsu
M: Lyurua Dyuring Uroti Hino
CH: M.N.Perminova, RU
M: Ing. Blatoňová Hana
V2, R.CAC
DAI AKA Czech Jakobín
* 24.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Zuzana Pechrová, Praha 9

Psi - třída otevřená:

V1, CAC
FINIST Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Veronika Zerzánová, Praha
VD2
F´AKIMO Prima Nova
* 30.6.2012
O: Hisahito Princ Island Star
M: Darling Of Czech's Country
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Lenka Hodačová, Tuklaty

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB
YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka


Feny - třída dorostu:

VN1
USSAKO LEE Z Volenského dvora
* 8.9.2015
O: Meiji del Monte de Haya
M: Qumo-Lee z Volenského dvora
CH: Halešová Jarmila
M: Soňa Ďuricová, Dobrá Voda

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, BOJ
KIOKO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Libor Martínek, Křenek

Feny - mezitřída:

V1, CAC, CACIB, BOS
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, R.CACIB
HINAGIKU Prima Nova
* 12.10.2013
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová

Feny - třída veteránů:

V1, BOV
Ch. HANAH RAN Island Star
* 13.4.2008
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich. Bijin Ran Island Star
CH: Ing. Entler Oldřich
M: Entlerovi Zdenka + Oldřich

 

Děkujeme našim partnerům