22. Klubová výstava Shiba klubu, Mladá Boleslav

19. 03. 2016

Rozhodčí: Leoš Jančík

Psi - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
HIROSHI Del Monte de Haya
* 14.10.2015
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Handzimemesite Genki Des
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Pavel Fekete, Č.Lípa
VN2
BOTAN Z Mikulovského údolí
* 16.10.2015
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Marie Bicová, Praha 9

Psi - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
CHIKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 24.6.2015
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Nikola Linhartová, Brno
VN2
CHACO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 24.6.2015
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Lenka Dědičová, Tučapy
VN3
EKIYUU Bezdrevská perla
* 29.8.2015
O: Akaryu Incipita Vita
M: L´Aimi Saico Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Martin Konopík, Meziboří

Psi - třída mladých:

V1, CAJC
JUKI Prima Nova
* 14.1.2015
O: Noven´s Michie
M: Darling Of Czech's Country
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Pavel Pulda, Praha 9
V2
KICHIRO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Lukáš Konečný, Lipová
VD3
DYOSHI Bezdrevská perla
* 15.1.2015
O: Suzuharugo Hayato-Kumi
M: I´RIHI SAICO Hvězda Hané
CH: Štumbauerová Marie
M: Štumbauerová Marie
VD4
AKI Z Mikulovského údolí
* 1.11.2014
O: Benjiro Děti Severu II
M: Dixie Japanaki
CH: Vozáb Luboš
M: Šárka Tejnecká, Chrudim

Psi - mezitřída:

V1, CAC
Mara-Shimas HASHA GO
* 10.4.2014
O: Mara-Shimas Kei Mikata
M: Sachizakura Go Aomori Kanahashisou
CH: Wilma van der Meer (NL)
M: Ing. Petrusová Hana
V2, R.CAC
DAI AKA Czech Jakobín
* 24.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Zuzana Pechrová, Praha 9

Psi - třída otevřená:

V1, CAC
ENZO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 31.7.2013
O: Noven´s Michie
M: Aimi del Monte de Haya Victoria
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Helena Chramostová, Tetín
V2, R.CAC
Conver´s BENJIRO FOR HAKONE IDZU
* 3.6.2014
O: Demishstar Densttsu
M: Lyurua Dyuring Uroti Hino
CH: M.N.Perminova, RU
M: Ing. Blatoňová Hana
V3
WASABI Del Monte de Haya
* 19.9.2013
O: Aoi No Gasanryuu Go Hasebesou
M: Harakiri Del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lucie Harapesová, Praha 10
V4
FINIST Z Deštné hory
* 12.11.2013
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Izuki Hnědá Tvrz
CH: Süsser Stanislav
M: Veronika Zerzánová, Praha

Psi - třída šampionů:

V1, CAC, KV, BOS
Ch. Explorer´s ICHIFUJI
* 23.3.2014
O: Kazakoshi No Beninishiki Go Yokohama Atsumi
M: Rollick´s Crystal Clear
CH: Hillerby Eriksson Birgit
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V2, R.CAC
Ch. YOSHIKO KURO PRINC Czech Jakobín
* 17.8.2013
O: Genji Go Banzai Island Star
M: D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Entlerová Zdenka
V3
Ch. M´RIKU SAICO Hvězda Hané
* 16.9.2013
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: AISHA Z Olomouckého kraje
CH: Ing. Stejskalová Alena
M: Miloš Solovský, Pňovice
V4
Ch. BIDANSHI KURO Kamiwaza
* 22.1.2011
O: Ich. Fallscreek´s Akira Bi
M: Pikaichi Roal
CH: Opluštilová Edita
M: Šítal Lubomír
V
Ch. Noven´s MICHIE
* 18.11.2011
O: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza
M: Noven´s De Mishima
CH: Novén Bäckström Elisabeth
M: Ing. Charvát Pavel

Psi - třída veteránů:

V1, Vítěz třídy
Ich. BANZAI Del Monte de Haya
* 16.8.2003
O: Ch. Shingen Go Chousei Sou
M: Ich. Umaku of Shakkosow
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Lízal Bohumil



Feny - třída štěňat:

VN1, Nej.štěně
FAN AKA Czech Jakobín
* 21.9.2015
O: Suzuharugo Hayato-Kumi
M: Xantypa Kuro Czech Jakobín
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
VN2
ICHIGÓ Del Monte de Haya
* 22.10.2015
O: Mara-Shimas Enrai
M: Nishiki del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Edita Richterová, Tlustovousy

Feny - třída dorostu:

VN1, Nej.dorost
USSAKO LEE Z Volenského dvora
* 8.9.2015
O: Meiji del Monte de Haya
M: Qumo-Lee z Volenského dvora
CH: Halešová Jarmila
M: Soňa Ďuricová, Dobrá Voda
N2
ISHIKO Shiba Victoria z Vinařické hory
* 5.7.2015
O: Noven´s Michie
M: Daisha Shiba Victoria z Vinařické hory
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Jaromír Pivec, V.Přílepy

Feny - třída mladých:

V1, CAJC, BOJ
KIOKO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Libor Martínek, Křenek
V2
SIERPÓWKA Hannibal
* 12.12.2014
O: Explorer´s Dairyu
M: Wataha Aka Czech Jakobín
CH: Piekarczyk Malgorzata, PL
M: Piekarczyk Malgorzata, PL
V3
AISHA KURO Okumawa
* 20.2.2015
O: Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: P. Dark Angel of Buyeo Sabisung
CH: Šítal Lubomír
M: Alena Kristofovičová, Praha
VD4
KUMIKO Prima Nova
* 7.4.2015
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Dana Vaňková, Praha 4

Feny - mezitřída:

V1, CAC
ICHIKO Prima Nova
* 8.10.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Biann Ashiba Camoro
CH: Halbrštátová-Svobodová Jana
M: Jan Čech, Č.Třebová
V2, R.CAC
BISHIKO AKA Czech Jakobín
* 9.9.2014
O: Goshinki Hayato-Kumi
M: Beniwakako Hayato-Kumi
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
V3
C´HIKAKO Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Pavla Balcarová, Pardubice
VD4
ERA Magna
* 25.8.2014
O: Hayatzo z Grodzkiego Zakatka
M: Orenda Magna
CH: Marian Malinowski
M: Malgorzata Piekarczyk, PL

Feny - třída otevřená:

V1, CAC
WATAHA AKA Czech Jakobín
* 16.10.2012
O: Sunamie
M: Lucky Dragon´s Pocahontas
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Malgorzata Piekarczyk, PL
V2, R.CAC
CONNY Od Toulovce
* 4.5.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Paní Himiko del Monte de Haya
CH: Mgr. Bičišťová Lenka
M: Ing. Hasman Petr
VD3
BENIKO Attana
* 30.1.2014
O: Earl of Czech's Country
M: Miya Od Cidliny
CH: Věra Svobodová
M: Jaroslava Křížová, Pavlov

Feny - třída šampionů:

V1, CAC, KV, BOB
Ch. XANTYPA Czech Jakobín
* 20.10.2012
O: Ch. Bidanshi Kuro Kamiwaza
M: Ch. D´Kurohana Mika Zátoka snů
CH: Ing. Blatoňová Hana
M: Ing. Blatoňová Hana
V2
Ch. AIMI del Monte de Haya Victoria
* 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya
CH: Ing. Charvát Pavel
M: Ing. Charvát Pavel

Feny - třída veteránů:

V1, Vítěz třídy, BOV
Ich. HIRAKA Del Monte de Haya
* 14.9.2006
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
CH: Ing. Petrusová Hana
M: Ing. Charvát Pavel
V2
Ch. CIRA Of Czech's Country
* 4.3.2005
O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country
CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Hasman Petr

Děkujeme našim partnerům